Telia testlab

Telia Testlab on mobiilirakenduste testimiseks loodud labor.

  • Kohapeal kümned erinevad nutitelefonid
  • Erinevatelt tootjatelt ja erinevate operatsioonisüsteemidega
  • Nii manuaal- kui automaattestimine

Kuna internetti kasutatakse üha enam mobiilsetes seadmetes, kasvab pidevalt ka vajadus erinevate äppide järele. Kuidas aga garanteerida, et loodavad äpid töötavad tõrgeteta erinevates seadmetes? Siin tulebki appi mobiilirakenduste testimiseks loodud keskkond.

Testlab on varustatud kümnete erinevate mobiilseadmetega, kus on esindatud nii erinevad tootjad kui enimkasutatavad operatsioonisüsteemid.

Äpilaborisse on oma äppe testima oodatud erinevad sihtrühmad: idufirmad, ettevõtted, riigiasutused, kooliõpilased ja tudengid. Parima kasutuskogemuse tagamiseks on laboris võimalik läbi viia nii äppide manuaal- kui automaatteste.

Kogemused


Kuna internetti kasutatakse üha enam mobiilsetes seadmetes, kasvab pidevalt ka vajadus erinevate äppide järele. Kuidas aga garanteerida, et loodavad äpid töötavad tõrgeteta erinevates seadmetes? Siin tulebkimobiilirakenduste testimiseks loodud keskkond. Testlab on varustatud kümnete erinevate mobiilseadmetega, kus on esindatud nii erinevad tootjad kui enimkasutatavad operatsioonisüsteemid. Parima kasutuskogemuse tagamiseks on laboris võimalik läbi viia nii äppide manuaal- kui automaatteste. Testlabi on oma äppe testima oodatud erinevad sihtrühmad: idufirmad, ettevõtted, riigiasutused, kooliõpilased ja tudengid.

Kuna internetti kasutatakse üha enam mobiilsetes seadmetes, kasvab pidevalt ka vajadus erinevate äppide järele. Kuidas aga garanteerida, et loodavad äpid töötavad tõrgeteta erinevates seadmetes? Siin tulebki mobiilirakenduste testimiseks loodud keskkond. Testlabi on varustatud kümnete erinevate mobiilseadmetega, kus on esindatud nii erinevad tootjad kui enimkasutatavad operatsioonisüsteemid. Parima kasutuskogemuse tagamiseks on laboris võimalik läbi viia nii äppide manuaal- kui automaatteste. Testlabi on oma äppe testima oodatud erinevad sihtrühmad: idufirmad, ettevõtted, riigiasutused, kooliõpilased ja tudengid.


UudisedJuhendmaterjalid